Asmeninės paskolos turintiems blogą kreditą

Šiais ekonominiais laikais toks posakis gali atrodyti absurdiškas. Esant didėjančiam nedarbui ir smunkant rinkai visame pasaulyje, nemažai žmonių yra patyrę kredito sumažėjimą. Vieniems tai sunkiau nei kitiems. Jeigu jūs atsidūrėte tokioje situacijoje, kai jums reikia pinigų sumokėti sąskaitoms arba sugedo jūsų automobilis, jums gali tekti ieškoti paskolos su blogu kreditu. Nors turint gerą kreditą gauti paskolą yra žymiai lengviau, tačiau galima rasti skolintojų, kurie specializuojasi tokių paskolų teikime.

Būkite pasiruošę blogiausiam

Pirmas svarbus dalykas, kurį reikia padaryti prieš imant paskolą, yra paruošti savo biudžetą. Labai daug žmonių nesuvokia, kiek daug jie išleidžia kiekvieną mėnesį. Jums reikėtų susidaryti savo kiekvieno mėnesio pajamų sąrašą. Tuomet turėtumėte susirašyti visus finansinius įsipareigojimus, kuriuos turite padengti kiekvieną mėnesį. Ar jūs turite pakankamai lėšų dar vienai įmokai? Arba jeigu tai yra greitas kreditas, ar turėsite lėšų jai grąžinti? Tai yra jūsų skolos/pajamų santykis, į kurį atsižvelgs skolintojai. Tai bus netgi svarbiau nei jūsų kredito reitingas. Kadangi, jau pradėjote peržiūrėti savo sąskaitas, tai atkreipkite dėmesį ir į kreditą. Taip pat tai padės jums pašalinti kokius nors neteisingus duomenis. Nėra retas reiškinys rasti klaidų.

Paruoškite savo dokumentus

Prieš pradėdami paskolų paiešką internete, jūs turite surinkti tam tikrus dokumentus. Jums gali reikėti dviejų patvirtintų asmens tapatybės dokumentų. Vairuotojo pažymėjimo, tapatybės kortelės arba paso. Jums taipogi reikės parodyti savo pajamas, tai gali būti banko sąskaitų išrašai arba uždarbio lapeliai. Jums reikės dabartinės galiojančios banko sąskaitos, kurią gali patvirtinti banko išrašai. Skolintojai dažnai reikalauja tiesioginio debeto sąskaitos, į kurią galėtų pervesti pinigus. Jums taip pat reikės gyvenamosios vietos įrodymo, tai gali būti sąskaita už komunalines paslaugas, kurioje būtų nurodyta jūsų pavardė.

Paskolos su blogu kreditu

Jeigu jūs jau kurį laiką bendradarbiavote su banku arba kredito unija, tai jums derėtų pirmiausia su jais susisiekti. Tačiau jų reikalavimai tapo tokie griežti, kad net ir turint gerą kreditą yra sunku gauti paskolą. Didžiausia tikimybė gauti paskolą yra internetu. Įveskite į interneto naršyklę „paskolos su blogu kreditu“ ir jums bus pateikta dešimtys tokių pasiūlymų. Išsirinkite keturis ar penkis skolintojus, kurie siūlytų jums mažiausias palūkanas bei lanksčiausius mokėjimo planus. Taip pat jums derėtų juos patikrinti internetiniuose finansų forumuose.

Dvi paskolų rūšys

Jūs galite rasti paskolų su užstatu ir be jo klientams su blogu kreditu. Paskolos su užstatu atveju jums reikėtų įkeisti turtą. Šis turtas gali būti perimtas skolintojo, jeigu jūs nesugebėtumėte grąžinti paskolos. Kadangi skolintojui yra suteikiama garantija, tai šios paskolos būna didesnės bei su mažesnėmis palūkanomis. Pačios populiariausios, paskolos be užstato, remiasi tik jūsų pažadu bei parašu. Be to, jos būna mažesnės bei su didesnėmis palūkanomis.


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *