Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Apie mokslus užsienyje

pinigu pervedimas internetu

Pinigu pervedimas internetu

Dabar jau penktus metus Anglijoje gyvenantis Dyma pasakoja, kad tiek pinigu pervedimas internetu, tiek daug kitų dalykų pirmuosius metus atrodė labai neįprastai. Tačiau dabar viskas yra labai gerai pažįstama. Dyma sutinka papasakoti savo istoriją internetu, pasidalinti patirtimi apie tokius aktualius dalykus kaip pinigu reikalai, kaip pervedimas ir uždarbis bei, kiek reikia pragyvenimui.

Dyma, papasakok, kaip viskas prasidėjo.

Gyvenau nedideliame mieste, ir apie tai, kas yra mokslai užsienyje, pinigu pervedimas internetu ir kiti dalykai, sužinojau tik naudodamasis internetu. Manau, kad technologijų pažanga yra labai svarbi mūsų kartai. Anksčiau, toji karta, kuri augo be kompiuterių, be interneto ir be tokių technologijų, nelabai žinojo, kad galima studijuoti užsienyje, buvo daug siauresnis mąstymas, ir visų darbų pervedimas bei patirties perdavimas karta iš kartos apsiribodavo siauroka geografija. Atrodydavo, normalus dalykas stoti į savo kaimo kolegiją, profesinę mokyklą, geriausiu atveju – Lietuvos universitetą, kurį patekti išvis sunkiau nei į užsienį. O štai, informacijos ir pinigu pervedimas internetu, naujosios technologijos leidžia turėti visai kitokius šaltinius, iš kur gauni žinias. Internetas apjungia visą pasaulį, ir gali lengvai matyti bei sužinoti, kas kur dedasi ir vyksta pasaulyje. Taigi, matai pagaliau, kas tas užsienis, kaip jis atrodo, ir su kuo jis valgomas, ir galima sakyti, darosi įdomu, kuo čia viskas baigsis, nes jau nebenori būti savo šalyje. Tik pradžiai reikia turėti kiek daugiau pinigu.

Kokia ten finansinė situacija Anglijoje, išvažiavus studijuoti?

Na, pirmiausiai dar turi tai, ką atsivežei, o paskui vis tiek pinigu pervedimas internetu būna reikalingas anksčiau, nei planavai. Tikriausiai todėl, kad iš pradžių nesi pripratęs prie vietos kainų. Negali taip lengvai pasakyti, kiek iš tikrųjų kainuoja dalykai, lengvai apsigauni. Ir greitai išleidi viską, ką atsivežei, tada reikalingas pinigu pervedimas internetu.

Aš asmeniškai po antrojo pusmečio ėmiau iškart ieškoti darbo. Buvo tokių, kurie nedirbo per visus studijų metus, bet tokių tikrai buvo visiška mažuma. Paprastai visi, jeigu ne nuo antro pusmečio, tai nuo antrų metų ima dirbti. Nes nemalonu, kai pinigu pervedimas internetu is Uk kur dirba tėvai ar i Lietuvos, žinai, kad visiškai nuskurdina tave išlaikančius tėvus. Žinai, kad jie tiesiog pasilieka sau kažkokią juokingą sumą, kurios vos užtenka minimaliam pragyvenimui. Kyla klausimas, ar geriau galvoti kaip pervesti pinigus internetu, ar ieškoti darbo. Juk tai tik laiko klausimas, anksčiau ar vėliau vis tiek visi pradedame dirbti, negali niekur nuo to pabėgti, reikia pripažinti tokią tiesą. Taigi, pinigu pervedimas i uzsieni ima įgyti visai kitokį svorį.

Pirmiausiai įsidarbinau užkandinėje – tai pirmasis karjeros laiptelis, kurį praeina beveik kiekvienas žmogus. O paskui pinigu pervedimas internetu, per kiek laiko gali ir užsidirbti, ima kelti abejones. Tada pradedi ieškoti darbo, kuris būtų labiau apmokamas. Žinoma, iš pradžių išvis taip atrodo, kad tie pinigai, kuriuos staiga imi uždirbti užsienyje, yra labai dideli. Nes Lietuvoje buvai įpratęs mokyklos laikais per mėnesį užsidirbti du šimtus litų per mėnesį, visą jį kažkam padėdamas statybose ar prie mašinų. O čia viskas kitaip. Greitai imi dirbti, ir pinigu pervedimas internetu trukme ima keistis. Viskas pasisuka taip, kad pradedi abejoti, ar tau geriau imti pinigus iš tėvų, ar geriau dirbti kokiu pasiuntinuku, studijuoti, ir dar tuo pačiu netgi remti savus tėvus.

Comments are closed.