Akcijos

Ir vėl atėjo toks metas, kai piniginėje yra vos du litai ir reikia galvoti ar nusipirkti duonos ar pieno? O galbūt šiandien pavyks nusipirkti ir to ir to? Juk tam ir yra skirtos akcijos. Labai dažnai pasirenkame prekę pažymėtą akcijos ženklu vietoje tos, kuri yra ir be nuolaidos pigesnė. Kartais netgi neatkreipiame dėmesio ar ta nuolaida iš tikrųjų verta dėmesio. Daugybę kartų teko matyti kaip žmonės masiškai perka prekes pažymėtas akcijos ženklais, nepaisant to, kad nuolaida buvo vos dešimt centų. Nevertėtų tų apgautų pirkėjų teisti, nes jie paprasčiausiai įkliuvo į painias marketingo pinkles.

Įkliūname ir mes. Kasdien. Aišku, ne visada mes būname apgauti ir ne visos akcijos yra „velnio įrankis“. Dažniausiai netgi priešingai – akcijos būna naudingos pirkėjams. Tačiau kaip atskirti iš tiesų vertus dėmesio pasiūlymus? Čia vertėtų pasitelkti posakį „kas ieško, tas randa“. Paprasčiausiai reikia ieškoti tinkamoje vietoje. Bet, vis dėl to, kur slepiasi gerosios akcijos?

Grupinių pirkimų portalai – naujas, masiškai išplitęs būdas informuoti pirkėjus apie aktualiausias kiekvienos dienos akcijas. Kitaip tariant šiuose portaluose kiekvieną dieną yra talpinamos vis naujos akcijos, galiojančios vos kelias dienas. Dėl trumpo jų galiojimo laiko, nuolatos keičiasi pasiūlymų asortimentas – vos tik vienos akcijos pasibaigia, jas pakeičia kitos, naujesnės. Ir tai kartojasi kiekvieną dieną.

Dėl tokio didelio patrauklių pasiūlymų srauto prasideda „užburtas ratas“: kuo daugiau akcijų – tuo dangiau atsiranda jomis besinaudojančių, o kuo daugiau besinaudojančių pasiūlymais – tuo noriau verslininkai pasiūlo vis naujus. Abipusė nauda tapo šių portalų populiarumo varikliuku ir šios akcijos sulaukia vis daugiau pirkėjų dėmesio. Kadangi geri dalykai greitai baigiasi, vertėtų tuojau pat peržvelgti geriausius šios dienos pasiūlymus.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *