Akcijos

Akcijos

Akcijos
Akcijos

 Lietuvoje, keičiantis metų laikams, o ypač pavasarį, reguliariai prireikia tam tikrų sezoninių daiktų, kuriems įsigyti – logiška – žmonėms itin praverčia akcijos. Saulei vis drąsiau pradedant šildyti apsnigtas gatves, daugelis su džiaugsmu išsineria iš šiltų žieminių paltų, numeta kepurę ir dairosi ryškių spalvotų drabužių bei lengvesnių maisto produktų, kuriuos nupirkti, aišku, smagiausia akcijos metu. Net keista, kaip, pavasariui pareiškus savo teises, vis skanesni bei reikšmingesni valgio racionui tampa švieži, minimaliai apdoroti vaisiai ir daržovės, kurių dėka, rodos, net lengviau pabusti iš žieminio snaudulio, pasikrauti energijos, o, kadangi jų perkamas kiekis paprastai būna nemažas, norisi, kad jų atžvilgiu akcijos parduotuvėse niekada nebūtų nutraukiamos. Tik štai, dažnai būna visiškai aišku, koks valgomas pirkinys galėtų praskaidrinti dieną, tačiau kur važiuoti, kad jį būtų galima įsigyti už pigiausią įmanomą kainą, o kokybė nenukentėtų, nežinia. Akcija yra praktiškas dalykas, tačiau nuolat atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu metu reikia ne tik laimės bei pasisekimo, bet ir šiek tiek laisvo laiko, jei jos yra ieškoma paprasčiausiu, visiems žinomu būdu – naršant po visas parduotuves. Bet kokiu atveju, visų aplankyti retam kuriam kuriam užtektų kantrybės, o net jei ir taip – tokiu atveju būtų populiaresnės savaitgalio akcijos, nes darbo dienomis, kaip ir pats pavadinimas sufleruoja, didesnę laiko dalį tenka dirbti, o poilsiui atsidėti ganėtinai neilgai. Taigi, ar įmanoma kokiu nors kitu būdu skubiai išsiaiškinti, kur esamuoju metu vyksta reikalinga akcija ir jau tuomet pačiu tiesiausiu keliu važiuoti į šią vietą?

 Šiuo metu vis daugiau žmonių po truputį atranda, kad internetas yra priemonė, kuri gali atsakyti į klausimą, kur yra geriausios akcijos, itin greitai. Yra specialių virtualiųjų svetainių, kuriose yra talpinama informacija, ar, pavyzdžiui, prekybos tinklas „Norfa“, akcijos ir nuolaidos jame organizuojamos, šiuo metu yra taikomos pageidaujamam produktui. O jei ne, labai greitai galima patikrinti ir kitas vietas, kur galima apsipirkti. Tarkime, galbūt lūkesčius pateisintų akcijos „Maximoje“. Arba „Rimi“ akcijos, kurios būtent reikiamu metu siūlytų pirkti bei kartu sutaupyti tam tikrą sumą pinigų. Netgi, pavyzdžiui, pageidaujant sužinoti, kokios šiuo metu yra prekių grupės „Cento“ akcijos, tai padaryti galima be jokių problemų bei nereikalingo laiko gaišimo, pasinaudojus tam tikromis internetinėmis svetainėmis. Juk pastarosios teikia netgi specialią sistemą, kurios dėka, paieškoje įvedus konkretų produktą, ne tik viename puslapyje išsirikiuoja visų prekybos tinklų pasiūlymai, bet ir nurodoma, kur esamuoju metu galima rasti mažiausią kainą. Tarkime, jei yra reikalingos akcijos brendziui, tik šio gėrimo kainos ir būna pateikiamos, nepridedant kitų alkoholinių gėrimų, o kiek mažiausiai galima sumokėti, taip pat paprastai būna aiškiai pateikiama. Aišku, visuomet galima rasti tokio tipo internetinių svetainių – kurios turėtų būti traktuojamos kaip išimtis – kur paieškoje, ieškant brendžio, yra pateikiamos bendros akcijos alkoholiui, tačiau tai nėra taisyklė. Be to, informacija apie pageidaujamus produktus yra reguliariai atnaujinama, kas yra labai svarbu. Ir jeigu yra nurodoma, pavyzdžiui, kad šiuo metu akcijos „Norfoje“ metu pageidaujama prekė yra parduodama pigiau, galima būti tikram, jog greitai ten nuvažiavus ji ir kainuos būtent tiek, kiek nurodoma.

Taigi, kiekvienas žmogus, norintis šiek tiek sutaupyti, gali puikiausiai kreiptis į specializuotas internetines svetaines. Tarkime, prieš važiuojant apsipirkti, reikėtų iš anksto peržvelgti geriausius pasiūlymus – paprastai tai padaryti galima per keletą minučių – ir bus visiškai aišku, kokius produktus reikėtų pirkti, kurių – neverta, pavyzdžiui, dairantis akcijos Akropolyje. Juk dažniausiai kainos skirtinguose prekybos taškuose daugiau ar mažiau skiriasi. O apsiperkant labai malonu žinoti, kurios akcijos yra tinkamos naudoti.