„Blue Square Offices“ kompanijos virtualiųjų biurų paketų aptarimas

Užbėgsiu įvykiams už akių, paminėdamas, jog šiame straipsnyje aptarsiu „Blue Square Offices“ įmonės virtualiųjų biurų paketus. Paminėsiu kiekvieno paketo privalumus, kainą.

Paketas numeris vienas – virtualus biuras

Tai yra, matyt, standartiškiausias paketas, kurį dažniausiai renkasi piliečiai. Šio paketo kaina yra šešiasdešimt svarų per mėnesį. Į šią pirmąją „kombinaciją“, nepaisant biuro, įeina ir verslo adresas, tai yra įmonės įregistravimas Škotijoje, taip pat fakso kodai, asmeninė asistentė, unikalus mobiliojo telefono  numeris, elektroninio pašto paskyra. Manyčiau, jog šis paketas yra pats optimaliausias ir tinka bet kurios įmonėms vadovams.

Paketas numeris du – virtualusis biuras + susitikimų kambarys

Pradėsiu nuo to, jog šis paketas yra labiau skirtas asmenims, kuriems dažnai tenka būti Škotijoje, dėl verslo reikalų. Kad ir kaip ten bebūtų, paketas puikiai tinka ir tiems, kurie galvoja įmonės veiklą perkelti į užsienį. Šio paketo kaina yra aštuoniasdešimt svarų – tai yra vienas iš brangiausių „virtualusis biuras“ paketų, kuriuos siūlo „Blue Square Offices“ įmonė. Į šią „kombinaciją“ yra įtraukti visi „akcentai“, kaip ir pirmajame pakete, tačiau reikėtų paminėti dar ir papildomas keturias valandas, kurias galite praleisti susitikimų salėje tvarkant reikalus.

 Paketas numeris trys – virtualus biuras + nuolatinis aptarnavimas

„Nuolatinis aptarnavimas“ – galbūt kiek netinkamai išsireiškiau. Visa esmė tame, jog verslininkai, užsisakę šį paketą, gauna nuolatinę virtualiųjų asistenčių „paramą“ – pastarosios dirba dvyliką valandų per parą ir skambučiai tokiems asmenims sekretorėms yra prioritetiniai. Šis paketas kainuoja devyniasdešimt svarų per mėnesį – tai brangiausia „kombinacija“. Šis tinkamas, mano manymu, tik tiems, kurie yra rimtai įsitvirtinę Škotijos perkių ir paslaugų rinkose ir jiems būtina nuolatinė pagalba, ypač, jeigu verslu rūpinimasi individualiai.

Paminėjau pagrindines paslaugas – „kombinacijas“. Visi kiti paketai – išskaidyti. (Vieni siūlo tik asmenines asistentes be įmonės įregistravimo, kiti – tik dokumentų tvarkymą ir panašiai)

Viliuosi, jog pateikta informacija jums bus naudinga ir, prieš renkantis paketą, turinį perskaitysite. Bet kokiu atveju, norėčiau paminėti tiek, jog „Blue Square Offices“ bendrovė yra puiki galimybė palengvinti verslininko naštą – pasinaudokite ja.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *